JAKO POLKA ZASŁUGUJESZ NA TO, ABY CZUĆ SIĘ PIĘKNIE I OLŚNIEWAJĄCO 

Marta Drewińska, Warszawa

Ten napój to moje najlepsze tegoroczne odkrycie. Z całą pewnością kupie go ponownie! 

 Julia Pikuła, Kraków

Byłam zaskoczona efektami, w końcu mogę pochwalić się swoim płaskim brzuchem. Skąd wziął się ten napój? 

Uwielbiam Yerbaline ponieważ jest pożywna, a w dodatku smakuje lepiej od kawy.

NOWOŚĆ!!!   

 32-LETNI DIETETYK UJAWNIA, JAK UZYSKAĆ PŁASKI BRZUCH BEZ DIETY 

Drogie Kobiety,

Polecam przeczytać ten tekst, jeśli Waszym celem jest uzyskanie jędrnego oraz zdrowego ciała, bez konieczności wykonywania drogich operacji.


Nazywam się Klári Ernő i pochodzę z Węgier, jednak przez wiekszość swojego życia dorastałam w Warszawie. Załączyłam swoje zdjęcie – nie przeraź się, ale tak właśnie wyglądałam kilka lat temu.

Przyznam, że nie czułam się atrakcyjna i byłam po prostu gruba, ale postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zastosowałam unikalna metodę, którą chce Ci przedstawić. Nie jest to żadna przełomowa metoda, ponieważ była ona juz znana w Afryce; w szczególności wśród kobiet z Maroka.

 

Po ukończeniu szkoły średniej w Warszawie rodzice wysłali mnie na Uniwersytet Adi Ayyad w Maroku, gdzie studiowałam aptekarstwo i ziołolecznictwo. Byłam zadowolona ze swojego kierunku oraz klimatu i gościnności Marokańczyków. Po ukończeniu studiów miałam okazję pracować w bardzo dużej fimie aptekarskiej produkującej leki w Maroku. Był to dla mnie kluczowy moment, ponieważ rozwinęłam swoją wiedzę laboratoryjną i stałam się bardzo dobra w tej dziedzinie.

 

Jednak w dalszym ciagu nie byłam zadowolona z własnego wyglądu, więc postanowiłam poszukać rozwiązania.

 Z tego powodu zaczęłam pogłębiać wiedzę na temat ziół i sposobu ich łączenia

Poczas swoich badań odkryłam wiele produktów, które obiecywały utratę wagi, jednak większość z nich jest rozwiązaniem tymczasowym i nie działa w dłuższej perspektywie.

Dzięki mojej wiedzy na temat ziołolecznictwa zdobytej na studiach, udało mi się stworzyć kombinację organiczych ziół, które wspierają metabolizm oraz utrzymują ciało w dobrej formie.

1. Zielona herbata

Zielona herbata jest znana ze swoich właściwości zwiekszających metabolizm, dodatkowo powoduje przypływ energii oraz motywacji do działania.

2. Yerba mate

 Yerba Mate – pozwala na zmiejszenie apetytu oraz zachowania uczucia sytości przez dłuższy okres. Wszystko to pozwala na zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych. 

3. Tamaryndowiec

 Tamaryndowiec jest bogaty w błonnik oraz posiada bardzo niską zawartość tłuszczu, co pozwala przyspieszyć metabolizm. 

4. Kurkumina 

Kurkumina tłumi markery zapalne, które powodują przybieranie na wadze. Jest ona również bogata w wiele pomocnych składników, które mogą pomóc utrzymać ciało w dobrej kondycji. Niestety najlepsze odmiany kurkuminy nie sa dostępne w Polsce.

Teraz, to wszystko są naprawdę pomocne składniki, które mogą pomóc utrzymać ciało w dobrej kondycji i zdrowiu, ale niestety najlepszych odmian nie można znaleźć tutaj w Polsce.

 "W napoju znajduje się jeszcze więcej składników, ale ze względu na ich ilość nie będę wymieniać wszystkich.”

 


Nasza fima niedawno wprowadziła na rynek produkt złozony z mieszaniny ziół w odpowienich proprcjach.   

 

 

 Jest to sprawdzona receptura, którą stoswałam na sobie. Niedawno rozpoczęliśmy sprzedaż tego produktu w Polsce i muszę przyznać, że nie oczekiwalismy aż tak dużej ilości sprzedaży. 

 OTO PRZYKŁADOWE EFEKTY STOSOWANIA NASZEGO PRODUKTU 

 Lucyna odzyskała swojego chłopaka

 POSIADAMY MNÓSTWO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW 

279zł

137zł

Irena Antoni, Stargard

 

Z produktem Yerbaline zapoznała mnie moja współpracownica Jadwiga po tym jak zapytałam ją o sekret wyglądu.

 

Zapłaciłam jej 279zł na zakup Yerbaline, ale później odkryłam, że produkt kosztował tylko 137zł. Nie byłam jednak zła, ponieważ byłam zachwycona z rezultatów. Myslę też, że produt był warty tych 279zł.

Uwaga: mamy obecnie małą ilość produktu na magazynie. Z tego powodu prosimy o nie wypełnianie formularza, jeśli nie jesteś gotowa do zamówienia.  

W przypadku, gdy produkt zostanie wyprzedany, możesz nie mieć kolejnej okazji do zakupu. Obecna cena wynoszaca 137zł jest cena promocyjną, po upływie promocji produkt będzie kosztować znacznie więcej.   

 Uwaga! Prosimy o nie wypełnianie formularza, jeśli nie jesteś gotowa do zamówienia. Wszystkie zamówienia wysyłamy za pobraniem, co oznacza, że zapłacisz dopiero wtedy, gdy  produkt zostanie dostarczony. Wybraliśmy taką metodę wysyłki, aby zapewnić, że działamy uczciwie.  

DISCLAIMER: This site is not part of Facebook website, Facebook Inc. Additionally this site is not endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

Copyright 2022. All right Reserved.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.