Niesamowita tajemnica najstarszego człowieka w Gydni

Historia nigdy nie zapomni dnia, w którym odszedł, Bogdan Porębskiof z Gdyni, który przeżył szalone 137 lat

 

Nieweryfikowalnie stwierdzono, że żył najdłużej w historii kraju.

 

Zamiast krzyku smutku, był to krzyk radości w całej wiosce, ponieważ odegrał i wypełnił swoje zadanie na ziemi.

 

Poprzedniej nocy spał i nie obudził się.

 

Bogdan Porębskiof nie tylko żył bardzo długo, ale także żył bardzo zdrowo, energicznie i aktywnie.

 

Swoją pierwszą żonę poślubił, gdy miał 25 lat, a ponownie ożenił się, gdy miał 107 lat.

 

Ludzie, którzy byli blisko niego, mówili, że był bardzo kontrowersyjnym człowiekiem, ponieważ robił kilka dziwacznych rzeczy.

 

Najbardziej znaczące z nich to.

 

Nigdy nie jadł cukru.

Bogdan Porębskiof przez całe swoje życie nigdy nie spróbował cukru, bo znał jego zabójcze działanie

 

Był tak wykształcony i cytowano go mówiącego "Jeden cukier dziennie skraca wiek o 100 dni".

 

Po jego śmierci naukowcy zbadali i stwierdzili, że może mieć rację, ponieważ cukier powoduje, że poziom glukozy skacze i spada, co jest główną przyczyną wahań nastroju, zmęczenia i poważnych migren.

 

To zostało zgłoszone przez Winchester University, UK w pracy przedstawionej na 79 konwokacji przez kuratora medycznego, że ludzie, którzy spożywają mniej cukru są mniej prawdopodobne, aby mieć komplikacje zdrowotne.

 

Przez cały okres panowania Bogdana Porębskiegoof nigdy nie zachorował na żadną chorobę związaną z sercem, co jest dość niezwykłe, ponieważ starzy ludzie zawsze są ofiarami chorób związanych z sercem

 

Kiedy zmarł, przeprowadzono kompletny skan ciała i odkryto, że miał okrężnicę tak czystą jak u niemowlaka.

 

Chirurg, który był specjalistą ze Szpitala Medicover w Warszawie, przypisał ten cud mniejszemu spożyciu cukru i sztucznych pokarmów.

 

Odkryto również, że cierpiał na mniej niż 5% stresu i niepokoju, co jest rzadkością dla ludzi w jego wieku.

Również jego system odpornościowy był nadal zauważalnie silny i dlatego nie odwiedził ośrodka zdrowia w ciągu 26 lat przed śmiercią.

Z relacji sąsiadów Bogdana Porębskiego wynikało, że rano, gdy bierze śniadanie, zamiast używać cukru, pójdzie na swoje podwórko i pokroi liście karczocha.

Jest to roślina, która istniała dawno temu w starożytnej Jerozolimie, a jej śladem są lekarze z pierwszego wieku. Dziś można ją znaleźć w niektórych częściach Brazylii i Paragwaju. Kilka sztuk występowało również w Egipcie i Ugandzie (obecnie wymarłe).

 

Od ponad 3000 lat jest używany przez mieszkańców Jerozolimy, którzy określają go jako "Helianthus tuberosus".

 

Zawiera liczne naturalne właściwości lecznicze takie jak: flawonoidy i procyjanidyny, które mają właściwości antyoksydacyjne. Zmniejsza stres i niepokój, zmniejsza poziom cukru we krwi, elementy antynowotworowe, zmniejsza depresję itp.

 

Wszystkie twierdzenia zostały przetestowane i zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia. .

 

Również wygląd Bogdana Porębskiego był nadal jako człowieka w wieku 60 lat i nie wydawał się dodawać w wieku w ogóle, wszystko dzięki Karczochowi.

 

Niektóre z ziół, których używał

Ekstrakt z karczocha

Ekstrakt z karczocha obniża zbyt wysoki cholesterol. Łuski karczocha oczyszczają organizm z innych tłuszczów oraz dbają o elastyczność naczyń krwionośnych, a to ma niebagatelny wpływ na stan układu krążenia. Zażywanie wyciągu z karczocha może zatem uchronić przed miażdżycą i jej konsekwencją - zawałem serca. Obniża cholesterol, oczyszcza tętnice i ma działanie przeciwzakrzepowe.

Rdest wielokwiatowy

Znacznie zmniejsza szanse na rozwój chorób serca i powikłań sercowo-naczyniowych, takich jak wysoki poziom cholesterolu. Dlatego też zalecany jest osobom, które prowadzą dietę wysokotłuszczową. Ponadto rdest wielokwiatowy powoduje obniżenie ciśnienia krwi, dzięki czemu może znacznie obniżyć ryzyko ataków serca i udarów mózgu, a ponieważ rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza ryzyko tworzenia się skrzepów.

Miłorząb dwuklapowy

Zawiera szereg substancji czynnych, jak flawonoidy, terpeny, steroidy. Miłorząb dwuklapowy (ginkgo biloba) działa przeciwzapalnie, usprawnia krążenie krwi, poprawia pracę serca, opóźnia procesy starzenia. Można go stosować przeciw miażdżycy i udarom.

Berberys

Właściwości lecznicze berberys zawdzięcza berbaminie i kryptopinie, które wpływają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy poprzez obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i regulację pracy serca. Niektóre alkaloidy zawarte w berberysie zwyczajnym ograniczają wchłanianie i zwiększają wydalanie lipidów i cholesterolu z jelit oraz działają antyoksydacyjnie i przeciwmiażdżycowo. Natomiast protopina i palamatyna działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, podobnie jak berberyna.

Można powiedzieć, że sekret tkwił w ziołach i jego unikaniu sztucznego jedzenia. Dziś te zioła wyginęły, a dobre odmiany nie są łatwo dostępne.

Ale bardzo pomocna firma wzięła stres za Ciebie i zaopatrzyła się w bardzo najlepszą jakość tych ziół.

Oni również sformułowane go w bardzo wysokiej wartości suplementu.

Zostało to również zweryfikowane przez rząd

Część z nich została niedawno sprowadzona i obecnie sprzedaje się w Polsce jak dziki ogień.

Należy pamiętać, że jeśli obecne zapasy zostaną zakończone, minie około 6 miesięcy zanim będą one ponownie dostępne do zakupu. 

247zl

137zl

Elżbieta Kubicka, Sochaczew

„Czuję się jeszcze całkiem młodo, w miarę witalnie i nie ukrywam, że wyniki badania cholesterolu były dla mnie sporym zaskoczeniem. Prawie 350 mg/dl cholesterolu całkowitego! Przestraszyłam się bardzo. Tym bardziej, że u mnie w rodzinie wiele osób ma z tym problem. Trzeba było się za siebie wziąć. Włączyłam do diety A-cardin i co? Efekty były bardzo dobre już po 2 tygodniach kuracji. Cholesterol spadł poniżej 150 mg/dl i wciąż utrzymuje się na tym poziomie.”

Waldemar Zarzycki, Zgierz

„Wszyscy w mojej rodzinie mieli lub mają problem z wysokim cholesterolem. W niektórych przypadkach było to lekceważone i potem źle się kończyło… Ja postanowiłem zadbać o siebie już teraz. Tym bardziej, że ostatnie badania wykazały 285 mg/dl cholesterolu całkowitego - przy moim siedzącym i ubogim w ruch trybie życia to nie przelewki. Zacząłem stosować A-cardin i po 3 tygodniach widać znaczącą poprawę. Patrzę na wyniki badań i trudno mi uwierzyć, ale tak jest: cholesterol się unormował i obecnie wynosi dużo poniżej 200 mg/dl.”

Zapłacisz za ten produkt tylko wtedy, gdy zostanie Ci on przedstawiony twarzą w twarz. 

Zostaw poniżej swoje imię i nazwisko oraz telefon

DISCLAIMER: This site is not part of Facebook website, Facebook Inc. Additionally this site is not endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

Copyright 2022. All right Reserved.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.